správce informačních a komunikačních technologií - technický pracovník, 9. PT

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v ostatních průmyslových oborech - správce informačních a komunikačních technologií - technický pracovník, 9. pt.

Údržba, opravy a montáže radiokomunikačních zařízení (radiostanice) a telefonů. Uživatelská podpora. Materiálová evidence. Uživatelská znalost práce s PC (Office), manuální zručnost. Zaměstnanecké výhody: Podnikové stravování, 25 dnů dovolené, 5 dnů indispoziční volno. Pro domluvení pohovoru je nutný telefonický kontakt předem: p. Mgr. Martínek, tel.: kontakt (v pracovní dny 7:00 - 15:30 hod.), e-mail: kontakt.

Lokalita pracoviště

Nádražní 2437, 301 00 Plzeň 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 580 - 24 530 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.8.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému