BENET AUTOMOTIVE s.r.o. je dynamicky se rozvíjející společnost s dlouholetou zkušeností s dodávkami pro automobilový průmysl.

Obsluha automatické lakovny

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 16 000 - 21 500 Kč / Měsíc

Do naší pobočky v Milovicích přijmeme nové posily na pozice: Obsluha automatické lakovny

Do naší pobočky v Milovicích přijmeme Obsluhu automatické lakovny

Požadavky:

·         Praxe s obsluhou kotlů, plynového zařízení, tlakových nádob, parního vyvíječe

·         Topičský průkaz – v případě již neplatných zkoušek, zařídíme přezkoušení

·         Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost

·         Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

·         Dobrý zdravotní stav

Pracovní náplň:

·         Obsluha lakovacích robotů

·         Obsluha flambovacího robota

·         Obsluha barvového hospodářství (příprava barev pro aplikaci, temperování)

·         Obsluha flotační stanice

·         Spoluúčast na pravidelné údržbě automatické lakovací linky

·         Obsluha parního vyvíječe

·         Výstupní kvalita dílů

·         Upozornění na výskyt závažných vad dílů

·         Odpovědnost za kvalitu vyráběných výrobků a správnost vyplňování výrobní dokumentace

Nabízíme:

·         Zázemí silné stabilní české společnosti

·         zaměstnání v hlavním pracovním poměru, první rok na dobu určitou, potom při kladném hodnocení na dobu neurčitou

·         Finanční ohodnocení v rozmezí 16.000 – 21.500 Kč (v závislosti na praxi)

·         Práce ve třísměnném režimu

·         Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky, věrnostní prémie, bonusy, členství v autoklubu

Společnost

BENET AUTOMOTIVE s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 1993
Velikost společnosti: 101-500 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Topolová 810, Milovice (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Automobilový průmysl
Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 21 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Třísměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravu
  • věrnostní bonusy, prémie, členství v autoklubu

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • důslednost - absolvent / začátečník
  • samostatnost - absolvent / začátečník

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BENET AUTOMOTIVE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BENET AUTOMOTIVE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému