projektový inženýr

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Partner in Pet Food CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři projektanti, konstruktéři v ostatních oborech - projektový inženýr.

Vaše práce bude: Klíčová podpora řízení projektů v objemu 10M Eur/ rok (zásadní rozšíření výrobního závodu, výstavba výrobních hal a instalace výrobních linek) pravá ruka vedoucího projektu od přípravy projektu až po kolaudaci a najíždění výrobních linek řízení zdrojů (čas, finance, pracovníci a firmy) koordinace dodavatelů včetně těch zahraničních administrace kontrolních dnů, kontrola a archivace projektové dokumentace jednání s úřady státní správy úzká spolupráce s širším projektovým týmem PPožadujeme: VŠ technického směru (strojní nebo stavební zaměření výhodou), vhodné zejména pro čerstvé absolventy anglický jazyk na komunikativní úrovni (jednání s dodavateli a akcionáři) analyzovat a domýšlet věci a situace, přicházet s vlastními nápady, ale i schopnost dotahovat věci do konce, tah na branku, velké pracovní nasazení dobrá znalost AutoCAD (nebo jiný CAD), MS Project nebo Primavera P3 Co vám můžeme ještě nabídnout? zaměstnání v rostoucí zahraniční výrobní společnosti pravidelnou výplatu mezd k základní mzdě prémie, příplatky, osobní hodnocení stravenky v hodnotě 100 Kč za směnu měsíční odměnu za odpracovanou dobu příspěvek na penzijní připojištění pro zaměstnance na dobu neurčitou kontakt e-mailem

Lokalita pracoviště

Jateční 470, 391 81 Veselí nad Lužnicí 1 (Jihočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Partner in Pet Food CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Partner in Pet Food CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému