Absolvent/ka s polštinou

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - absolvent/ka s polštinou.

Místo výkonu práce: Ostrava V případě zájmu zašlete životopis na e-mail. Vaše práce bude velmi různorodá, jelikož se jedná o start-upy. Každý den může být jiný, nový a výzvou. Náplň práce: - práce na dílčích úkolech různých projektů - komunikace s klienty - vyhledávání informací, zpracování výstupů, analýz - pravidelná komunikace s manažerem, vedením společnosti - související organizační a administrativní práce, vyřizování elektronické pošty, telefonátů. Požadujeme: - ideálně VŠ vzdělání - Polský jazyk aktivně nejlépe na úrovni rodilého mluvčího - flexibilita je pro nás důležitá- projekty se vyvíjí a Vaše práce bude velmi různorodá - výborné komunikativní a organizační schopnosti - být kreativní a chtít růst - orientace na výsledek a tah na branku - samostatnost a pečlivost - komunikativní angličtina nebo němčina bude velkou výhodou Nabízíme: - práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou - kariéru - zajímavou a různorodou práci, která je doprovázena novými příležitostmi a rozvojem - notebook i k osobním účelům, mobilní telefon - občerstvení na pracovišti

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.12.2017

Požadavky

Jazyky

  • Polština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému