Provozní elektrikář průmyslových instalací

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Continental Barum, s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři - provozní elektrikář průmyslových instalací.

NÁPLŇ PRÁCE: provádí, po stránce elektro, provozní údržbu strojů a zařízení, spolupracuje se strojní údržbou, případně dalšími kooperujícími útvary a zákazníky, zodpovídá za technický stav strojů a zařízení, provádí preventivní elektro a SW údržbu (zálohování řídících systémů), analyzuje složitější závady na strojním zařízení, komunikuje s domácími i zahraničními dodavateli POŽADUJEME: SŠ se zaměřením elektro, vyhlášku 50/78 Sb., § 6, znalost operačních systémů Windows, znalost řídících systémů Simatic, Beckhoff - výhodou - znalost frekventních měničů - výhodou - pečlivost, důslednost, vytrvalost, zodpovědnost za výsledek, ochota pracovat ve směnném režimu, znalost anglického jazyka - výhodou NABÍZÍME: 13. a 14. mzdu, dotovanou stravu až do výše 70% z celkové ceny teplého jídla, příspěvek na penzijní připojištění ve výši 650 Kč měsíčně, zvýhodněný prodej pneumatik se slevou až 60%, poukázky Flexi Pass ve výši 1 000 Kč, 25 dní dovolené, ožnost vzdělávat se v oboru TERMÍN NÁSTUPU: - Dle dohody PRACOVNÍ REŽIM: - 4 směnný harmonogram

Společnost

Continental Barum, s. r. o.

Lokalita pracoviště

Objízdná 1628, 765 02 Otrokovice 2 (Zlínský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrikář v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Stavební a provozní elektrikáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 26 000 - 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

23.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Continental Barum, s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Continental Barum, s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému