ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mgr. Anna Salajková hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - administrativní pracovník/-ice.

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE Požadavky: pečlivost, spolehlivost a příjemná komunikace s lidmi, znalost práce na PC, MS Office, ŘP sk. B Náplň práce: příprava podkladů pro notáře, komunikace s klienty, administrativní činnost, přípravné a dílčí úkony zejména v oboru pozůstalostního práva a pro další notářské činnosti. Po zapracování dochází k navýšení mzdy a po zkušební době je nárok na zaměstnanecké výhody. zaměstnanecké výhody: benefity, penzijní pojištění, stravenky, apod. HLÁSIT SE: Salajková Anna Mgr., e-mail: kontakt - zaslat životopis

Společnost

Mgr. Anna Salajková

Lokalita pracoviště

tř. Budovatelů 2957, 434 01 Most 1 (Ústecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.9.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
  • word
  • excel

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mgr. Anna Salajková výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mgr. Anna Salajková o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému