Prodavač/ka ve vinotéce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VINECO - Vinné sklepy Chomutov s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží - prodavač/ka ve vinotéce.

POUZE PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM !!! Místo výkonu práce: areál OC Dragoun (Vinotéka Vineco), Dragounská 2529/6, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Zkrácený úvazek 30 hod/týdně. Pracovní doba: Po-Ne v pravidelných směnách při plné obsazenosti (např. 1. den ranní směna, 2. den odpolední směna, 3. a 4. den volno), ranní směna 8:00-14:30 h, odpolední směna 14:00-20:30 h. Náplň práce: jedná se o příjemnou práci - prodej vína a oříškového sortimentu. Požadujeme: příjemné a usměvavé vystupování, vše naučíme a zaučíme. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 8:00-16:00 h) anebo e-mailem.

Společnost

VINECO - Vinné sklepy Chomutov s.r.o.

Lokalita pracoviště

Dragounská 2529, 350 02 Cheb 2 (Karlovarský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači potravinářského zboží

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 500 - 15 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

14.12.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VINECO - Vinné sklepy Chomutov s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VINECO - Vinné sklepy Chomutov s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému