Střihačka šicí dílny

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GRISHKO DANCE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - střihačka šicí dílny.

Místo výkonu práce : Mikulandská 122/4, Praha 1 - Nové Město Způsob prvního kontaktu : telefonicky na č. kontaktnebo e-mailem - kontakt Kontaktní osoba : paní Zuzana Rypková Upřesňující informace : mezinárodní stabilní společnost Grishko, která se zabývá výrobou tanečního a baletního oblečeí, přijme střihačku na šicí dílnu. Požadujeme praxi, spolehlivost, zodpovědnost a pozitivní přístup k práci. Hrubý nástupní plat 20600 Kč plus odměny dle výkonu práce.

Společnost

GRISHKO DANCE s.r.o.

Lokalita pracoviště

Mikulandská 122, 110 00 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Šička v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 600 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.12.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GRISHKO DANCE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GRISHKO DANCE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému