komorník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VELVYSLANECTVÍ FRANCOUZSKÉ REPUBLIKY hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní uklízeči a pomocníci - komorník.

Místo výkonu: Velkopřevorské náměstí č.p. 486/2, kontakt: Le Roy Zuzana, tel.: 251 17 17 15, e-mail: kontakt. Aktivní angličtina, francouzština, řidičský průkaz. Minimálně 10 let praxe v oboru, z toho 7 let na některém z francouzských velvyslanectví. Komorník pracuje v úzké spolupráci s dalším zaměstnancem velvyslanectví pod vedením intendanta.

Společnost

VELVYSLANECTVÍ FRANCOUZSKÉ REPUBLIKY

Lokalita pracoviště

Velkopřevorské náměstí 486, 118 00 Praha 011 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Ostatní uklízeči a pomocníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 24 966 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.9.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VELVYSLANECTVÍ FRANCOUZSKÉ REPUBLIKY výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VELVYSLANECTVÍ FRANCOUZSKÉ REPUBLIKY o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému