DENNÍ VYCHOVATEL/KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Dětský domov Dolní Čermná hledá vhodného kandidáta na pozici Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) - denní vychovatel/ka.

Místo výkonu práce: Dolní Čermná č.p. 74, 561 53 Dolní Čermná Pracovní pozice denního vychovatele je určena pro žadatele, kteří mají ukončené vzdělání v oblasti speciální nebo sociální pedagogiky. Náplň práce: výchovně-vzdělávací péče o děti (příprava do školy, výchovné činnosti a výchovy - pracovní, tělesná, rozumová, rekreační, rodinná, estetická, ekologická, …), péče o děti jako v běžné rodině Pracovní doba: nerovnoměrně rozložená (systém "služeb") Požadavky: znalost psychologie dítěte, kladný vztah k dětem, schopnost týmové práce, spolehlivost, pracovitost, důslednost, empatie, samostatnost, schopnost řešit nenadálé situace, tolerance, umět vyplnit volný čas, řidičský průkaz B Platové zařazení: 9. platová třída, zvláštní příplatek 1000,- Kč, příplatky za práci So + Ne, svátky, po zapracování osobní příplatek, minimálně 1x ročně odměna. Nástup: 1. 11. 2017 Uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení. Kontakt: telefonicky (v pracovní dny 8 - 16 h), e-mailem nebo osobně (DD Dolní Čermná 74, mezi 8 - 15 h)

Lokalita pracoviště

Dolní Čermná 74, 561 53 Dolní Čermná (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vychovatel v oboru Vzdělávání a školství
Alternativní názvy profese: Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 590 - 25 910 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

13.9.2017

Požadavky

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Dětský domov Dolní Čermná výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Dětský domov Dolní Čermná o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému