Právníci se zaměřením na veřejné zakázky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Fond dalšího vzdělávání hledá vhodného kandidáta na pozici Podnikoví právníci - právníci se zaměřením na veřejné zakázky.

Místo výkonu práce: Hl.m.Praha Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu kontakt Kontaktní osoba: paní Eva Pařízková UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Oddělení veřejných zakázek a právní vykonává komplexní právní a administrativní zabezpečení procesu zadávání veřejných zakázek. Oddělení dále zajišťuje archivaci dokumentace související s veřejným investováním, tvorbu a správu databáze veřejného investování a plnění úkolů v souvislosti s resortním systémem centralizovaného zadávání veřejných zakázek. Požadujeme: -VŠ vzdělání v magisterském studijním programu, obor právo, ukončené státní zkouškou; -dobrá znalost platného práva (orientace v právních předpisech upravujících problematiku veřejné správy, občanské právo (zejména závazkové vztahy dle NOZ), znalost zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek); -uživatelská znalost práce s PC (MS Word, MS Excell, MS Outlook, ASPI); -dobré organizační a komunikační schopnosti, schopnost právní argumentace, schopnost týmové práce, příjemné vystupování; -smysl pro detail, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, kritické a logické myšlení, aktivní přístup k řešení problémů; -občanská bezúhonnost; -praxe na obdobné pozici nutností (zkušenost v oblasti veřejných zakázek na pozici zadavatele) ! Náplň práce -realizace zadávacích řízení dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávaní veřejných zakázek a projektových pravidel EU; -realizace veřejných zakázek malého rozsahu; -příprava a uzavírání smluv v rámci veřejných zakázek; -vedení komisí; -administrace v rámci procesu realizace veřejné zakázky (vedení spisů, zápisy z komisí); -poskytování podpory projektovým týmům; -práce s interními informačními a evidenčními systémy. Nabízíme: -práci v mladém, přátelském a vzdělaném kolektivu; -pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok s následným prodloužením; -pružnou pracovní dobu; -motivující mzdové ohodnocení (organizace nepodléhá nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě) - nástupní mzda cca 40. 000,- Kč -předpokládaný nástup: ihned, případně dle dohody -5 týdnů dovolené; -stravovací poukázky; -místo výkonu práce Praha

Společnost

Fond dalšího vzdělávání

Lokalita pracoviště

Praha, Praha (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Právník v oboru Právo
Alternativní názvy profese: Podnikoví právníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.1.2018

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Fond dalšího vzdělávání výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Fond dalšího vzdělávání o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému