R&D Firmware Engineer (Pracovník ve výzkumu a vývoji / Vývojář softwaru / Qt programátor)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Medical Technologies CZ a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Vývojáři softwaru - r&d firmware engineer (pracovník ve výzkumu a vývoji / vývojář softwaru / qt programátor).

místo výkonu práce: Evropská č.p. 423/178, 160 00 Praha 6 kontakt: Červená Kristýna, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Programování v Qt (Qt:QML, Qt:C++) alespoň 2 roky; pokročilá znalost nástrojů: QtCreator, C++, git, QWidget`s, Wt::dbo, Qt Designer; programování v C/C++; velmi dobrá znalost vývoje embedded systémů; znalost operačních systémů Windows XP/Vista/Seven, Linux Debian, Linux Ubuntu, Linux CentOS; programování v Assembleru, C (pro mikrokontrolery STM 32); ideálně zkušenost s programovacími jazyky Java, Android SDK, Android NDK. Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce, Individuální rozpočet na osobnostní růst

Společnost

Medical Technologies CZ a.s.

Lokalita pracoviště

Evropská 423, 160 00 Praha 6 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

24.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Medical Technologies CZ a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Medical Technologies CZ a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému