Specialisté v oblasti marketingu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BERESNEV s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti marketingu - specialisté v oblasti marketingu.

místo výkonu práce: Praha kontakt: Beresnev Oleg, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Povinnosti: Podpora mobilních produktů společnosti, příprava, organizace, vedení a analýza marketingových kampaní, práce na udržení aktivního publika v mobilních produktech, vyhledání nových zdrojů ÜA, interakce s týmy společnosti při přípravě produktu k vydání, sběr, zpracování klíčových indikátorů životního cyklu produktu, plánování rozpočtu a spolupráce s partnery Požadavky: zkušenosti v oblasti internetového nebo mobilního marketingu po dobu 1 až 3 let znalost základů internetového marketingu schopnost pracovat s velkými objemy informací, analytika, schopnost dělat závěry, schopnost plánovat svůj čas v podmínkách práce na několika projektech současně, otevřenost, schopnost efektivně pracovat v týmu, angličtina na pokročilé úrovni

Společnost

BERESNEV s.r.o.

Lokalita pracoviště

Praha, Praha (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Marketingový specialista v oboru Marketing a reklama
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti marketingu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BERESNEV s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BERESNEV s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému