Učitel/ka mateřské školy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SmartFox Education - mateřská škola s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé v oblasti předškolní výchovy - učitel/ka mateřské školy.

místo výkonu práce: Loutkářská č.p. 2324/2, 169 00 Praha 6 kontakt: Janichová Linda, tel.: kontakt, e-mail: kontakt požadavky: anglický jazyk na komunikativní úrovni, práce na PC, flexibilita, kreativita, zkušenost s prací s dětmi, dobrý zdravotní stav, praxe v mateřské škole vítána, náplň práce: příprava a plánování aktivit pro děti mateřské školy, 25 dní dovolené, 5 sick days, školení

Společnost

SmartFox Education - mateřská škola s.r.o.

Lokalita pracoviště

Loutkářská 2324, 169 00 Praha 69, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Učitelka mateřské školy v oboru Vzdělávání a školství
Alternativní názvy profese: Učitelé v oblasti předškolní výchovy

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.12.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SmartFox Education - mateřská škola s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SmartFox Education - mateřská škola s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému