specialista obchodního místa OK point

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jan Diart, DiS. hledá vhodného kandidáta na pozici Finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté - specialista obchodního místa ok point.

min. SŠ vzdělání s maturitou, zákonné předpoklady pro výkon činnosti spočívající ve zprostředkování finančních produktů (zejména bankovních, pojistných, investičních, penzijních) v zaměstnaneckém poměru, předpoklady odborné způsobilosti a důvěryhodnosti, obecné znalosti produktů ve finanční oblasti, znalost bankovních produktů, všeobecný přehled v oblastech účetnictví, práv a ekonomiky, znalost makroekonomických souvislostí, všeobecný společensko politický přehled, velmi dobrá znalost práce na PC (Windows),řidičský průkaz skupiny B Prac. náplň: vykonává aktivní vyhledávací, akviziční činnost, vč. nezbytných marketingových aktivit s cílem rozšířit portfolio klientů, aktivně poskytuje vysoce kvalitní poradenské služby klientům obchodního místa OK POINT s cílem nabízet a prodávat produkty a služby a zabezpečit maximální spokojenost klientů, aktivně spravuje portfolio klientů, řeší transakční, úvěrové, pojistné, investiční, penzijní a jiné požadavky svých klientů, aktivně prodává produkty a služby z těchto oblastí a postupuje při této činnosti vždy v souladu s relevantními předpisy ČR a plní veškeré povinnosti stanovené v těchto předpisech, rozvíjí a řídí vztah s klienty, poskytuje kompletní finanční poradenství a obsluhu, identifikuje nové obchodní příležitosti, zajišťuje servisní operace a x-sell aktivity, poskytuje informace o standardním rozsahu produktů a služeb poskytovaných obchodním místem OK POINT, vede a aktualizuje klientskou dokumentaci a data, spolupracuje s ostatními členy týmu, sdílí best practice benefity: příspěvek na dovolenou, příspěvek na ŽP a DPS + další motivační benefity kontakt tel. nebo zaslat životopis e-mailem

Společnost

Jan Diart, DiS.

Lokalita pracoviště

Budějovická 851, 390 02 Tábor 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Finanční poradce v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jan Diart, DiS. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jan Diart, DiS. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému