Pradlák/pradlena (Laundry Attendant)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost WIC Prague s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - pradlák/pradlena (laundry attendant).

Místo výkonu práce : Hotel InterContinental Prague, Prařížská 30, Praha 1- Staré Město Způsob prvního kontaktu : telefonicky na č. kontaktv pracovní dny - 9:00 - 17:00 hodin nebo e-mailem - kontakt Kontaktní osoba : pan Jan Kadlec Upřesňující informace : - platná certifikace v oboru Pracovník provozu prádelny nebo Pracovník provozu chemické čistírny a provozu mokrého čištění - předchozí zkušenost v hotelové nebo jiné komerční prádelně alespoň 1 rok a více - zkušenosti s chemickým čištěním oděvů, textilií a pracovních oděvů - znalost RJ na komunikativní úrovni (individuální rozvoz prádla klientům) - ŘP skupiny B, B1 - profesionální zákaznický servis, fyzická zdatnost a časová flexibilita ohledně plánování směn (ranní, odpolední, víkendy) Zaměstnanecké výhody : osobní bonus, dovolená navíc, stravování a uniforma zdarma

Společnost

WIC Prague s.r.o.

Lokalita pracoviště

Pařížská 43, 110 00 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

15.12.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Jazyky

  • Ruština - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti WIC Prague s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost WIC Prague s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému