Jsme Žirafa.cz. Mladá a inovativní personální agentura. ZDARMA Vám pomáháme najít lepší, zábavnější a kvalitně ohodnocenou práci. Náš zkušený tým je plný odborníků. Skvěle se orientujeme v nabídkách na trhu práce a vybíráme Vám ty nejlepší. Celému světu chceme ukázat, že naše obchodní týmy pracují s radostí, pečlivostí a dobrou náladou. Jednáme na rovinu, bez tajemství, složitostí a kliček. Jsme tu pro Vás. Nasloucháme Vašim potřebám a přáním. Při hledání práce se řídíme našimi schopnostmi a Vašimi požadavky. Pošlete nám svůj životopis přes kontaktní formulář a Žirafa se začne rozhlížet kolem Vás.

Test technik junior

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 30 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Do zavedené výrobní společnosti hledáme testovacího technika s min. elektrotechnickým vzděláním, mírně pokročilou znalostí AJ, pokročilou znalostí práce na PC, znalostí programovacích jazyků, znalost technické dokumentace a elektro schémat. Nabízíme mnoho benefitů, týden dovolené navíc s možností rozvoje a vzdělávání v oblasti Praha - východ a fina

Požadavky:

-         min. SŠ vzdělání elektrotechnického směru

-         mírně pokročilou znalost anglického jazyka

-         pokročilou znalost PC

-         vyhlášku 50 min §5

-         základní znalost sítí

-         znalost technické dokumentace a elektro schémat

-         znalost programovacích jazyků C ++, PLC

-         ochotu pracovat na směny

Pracovní náplň:

-         oprava závad na výrobním zařízení

-         vedení dokumentace zásahů

-         spolupráce na preventivní údržbě a podpora při výrobě

-         úpravy a zlepšování výrobního zařízení

-         nastavování procesních parametrů výrobních procesů

-         zavádění změn v sériové výrobě

-         spolupráce s oddělením kvality

Nabízíme:

-         zázemí stabilní společnosti

-         týden dovolené navíc

-         benefity (ozdravní a jubilejní balíček, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a dětskou rekreaci, slevu na telefon,…)

-         firemní autobusová doprava

-         možnost rozvoje a vzdělávání

-         místo pracoviště – Praha – východ

Společnost

Žirafa.cz

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: 21-50 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Středočeský kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Strojírenství
Profese: Technický pracovník v oboru Technika a elektrotechnika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Žirafa.cz výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Žirafa.cz o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému