Projektant potrubních systémů – plynař

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Kovoprojekta Brno a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři projektanti, konstruktéři v ostatních oborech - projektant potrubních systémů – plynař.

První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky nebo e-mailem! Společnost Kovoprojekta Brno a.s. hledá nového spolupracovníka na pozici samostatného projektanta potrubních systémů - plynař. Pro pozici je nezbytné vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání technického zaměření, znalost práce s AutoCad, alespoň 3 roky praxe v oboru a orientace v právních předpisech a technických normách týkajících se příslušné profese. Požadována je i schopnost orientace v technické dokumentaci. Velmi uvítáme znalost práce s PDMS či znalost angličtiny. V rámci zaměstnání budete zařazeni na pozici samostatného projektanta, jehož úkolem je zpracování projektové a technické dokumentace rozvodů zemního plynu, vč. kontroly projektové dokumentace. Výkon práce vyžaduje komunikaci s dalšími členy projekčního týmu, vč. pracovníků ostatních profesí. Nabízíme stabilní práci ve společnosti s dlouholetou tradicí. Naše zaměstnance podporujeme v dalším odborném vzdělávání a dáváme prostor ke kariérnímu růstu. 25 dnů dovolené a stravenky jsou samozřejmostí, dále nabízíme např. částečně flexibilní pracovní dobu. Finanční ohodnocení je předmětem vzájemné dohody, stejně jako datum nástupu.

Lokalita pracoviště

Šumavská 416, 602 00 Brno 2 (Jihomoravský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kovoprojekta Brno a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kovoprojekta Brno a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému