Projektant pozemních staveb

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Kovoprojekta Brno a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři projektanti, konstruktéři v ostatních oborech - projektant pozemních staveb.

První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky nebo e-mailem! Pro pozici je nezbytné vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání v oboru, znalost práce s AutoCad, Cadkon+ a Cadkon 2D a alespoň 3 roky praxe v oboru. Velmi uvítáme i znalost práce s Revit. Autorizace ČKAIT výhodou, nikoliv však podmínkou. Zkušenost se sestavováním rozpočtů a výkazů výměr výhodou, stejně jako znalost angličtiny či jiného cizího jazyka. Jedná se o pozici samostatného projektanta, jehož úkolem je vytváření koncepčních návrhů, výkresové dokumentace pro územní, stavební řízení a dokumentace pro realizaci staveb, vytváření soupisů výkonů, psaní průvodních, souhrnných zpráv, kompletace, koordinace a technické řízení projektů. Výkon práce vyžaduje schopnost improvizace a důraz na řešení detailů. Nabízíme stabilní práci ve společnosti s dlouholetou tradicí. Naše zaměstnance podporujeme v dalším odborném vzdělávání a dáváme prostor ke kariérnímu růstu. 25 dnů dovolené a stravenky jsou samozřejmostí, dále nabízíme např. částečně flexibilní pracovní dobu. Finanční ohodnocení je předmětem vzájemné dohody. Nástup je možný ihned nebo dle dohody.

Lokalita pracoviště

Šumavská 416, 602 00 Brno 2 (Jihomoravský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kovoprojekta Brno a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kovoprojekta Brno a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému