dělník v elektronické výrobě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TRON ELEKTRONICKÉ SOUČÁSTKY,s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci elektronických zařízení - dělník v elektronické výrobě.

Poznámka k volnému místu: Prosím uchazeče o zaslání životopisu a krátkého průvodního dopisu na e-mailovou adresu : kontakt Případné dotazy rádi zodpovíme na uvedené e-mailové adrese, nebo volejte na tel. kontakt. Vybraní zájemci budou pozváni k pohovoru. Hledáme elektromechanika pro montáž a výrobu aplikací z LED diod a LED pásků. Nutná základní orientace ve slaboproudé elektrotechnice, znalost čtení elektro dokumentace a výpočtů, manuální zručnost, - pájení, letování, jemná mechanika. Požadujeme vyučení elektro slaboproud a alespoň minimální praxi v tomto oboru. Požadujeme : Vyučení a orientaci v oboru elektro slaboproud Iniciativu a skutečný zájem o práci Spolehlivost, pečlivost, manuální zručnost, časovou flexibilitu Nabízíme : Různorodou práci, nejedná se o práci na velké lince Zázemí stabilní společnosti HPP,dobré platové ohodnocení a slušné zacházení v rodinné firmě Místo výkonu práce Brno - Řečkovice Nové, moderní, čisté pracovní prostředí Stravenky, občerstvení na pracovišti

Společnost

TRON ELEKTRONICKÉ SOUČÁSTKY,s.r.o.

Lokalita pracoviště

Běly Pažoutové 742, 624 00 Brno 24 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci elektronických zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TRON ELEKTRONICKÉ SOUČÁSTKY,s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TRON ELEKTRONICKÉ SOUČÁSTKY,s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému