Asistent/ka franchisového konceptu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EXTÉRIA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Sekretáři (všeobecní) - asistent/ka franchisového konceptu.

Společnost a značka EXTÉRIA již od roku 2011 poskytuje outsourcing v bezpečnosti práce a požární ochraně více jak 6 500 smluvním klientům na všech pobočkách v rámci celé České republiky, a tím je největší korporátní společností na trhu v BOZP a PO. Rozšiřujeme řady svých zaměstnanců a hledáme kolegy/ně, kteří budou pracovat v mladé dynamicky se rozvíjející firmě v ČR. Co u nás budete dělat? -sjednávání schůzek s potenciálními spolupracovníky -vedení databáze -práce na úspěšném a jedinečném franchisovém projektu Proč si vybrat právě nás? -dostanete u nás nástupní FIXNÍ mzdu, kterou to ale zdaleka nekončí -umíme ocenit schopnosti, nasazení a výsledky, proto nabízíme širokou škálu zaměstnaneckých benefitů a odměn -nabízíme spolupráci na HPP -pracujeme v přátelském kolektivu -příjemné moderní pracovní prostředí

Společnost

EXTÉRIA s.r.o.

Lokalita pracoviště

Hradní 27, 710 00 Ostrava 10 (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
  • word
  • excel
  • internet

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EXTÉRIA s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EXTÉRIA s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému