Personální agentura HOFMANN-WIZARD byla založena v r. 1993 v Plzni pod názvem WIZARD. Povolení ke zprostředkování zaměstnání obdržel WIZARD od Ministerstva práce a sociálních věcí v r. 1994. Firma Wizard se vedle českých firem starala především o mezinárodní firmy, které se usídlily v západních Čechách. Samozřejmě že německé firmy zde oslovují většinu mezinárodních zákazníků. Pro tyto firmy zde HOFMANN-WIZARD velmi úspěšně zprostředkoval nejen pracovní místa pro kvalifikovanou administrativu, ale především vyšší a střední manažerské pozice. Nejvíce obsazované pozice pro výrobní společnosti byly pozice pro řízení a zajištění výroby (vedoucí výroby, vedoucí řízení kvality a logistiky), dále ekonomické pozice (finanční ředitel, controlling, hlavní účetní), administrativa (asistentka, sekretářka, recepční). Od června 2005 patří firma Wizard s.r.o. jako Hofmann-Wizard s.r.o. k firemní skupině I. K. Hofmann GmbH, Hofmann Personál-Leasing, se sídlem v Norimberku

LAKÝRNÍK – od 28 000Kč/měsíc

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 28 000 - 28 000 Kč / Měsíc

Hledáme šikovného člověka, lakýrníka, který má s touto prací zkušenosti a práce ho baví.

Náplň práce:

Lakování kovových dveřních křídel metodou mokrého lakování

Příprava podkladu a barev

Ruční lakování prostřednictvím nízkotlakých pistolí

Lakování drobných dílů a dveří pro kolejová vozidla

Stříkání plochy s velkými nároky na jakost povrchu a tloušťku vrstvy barvy

 Požadujeme:

Výuční list/ SŠ v oboru auto/lakýrník nebo příbuzných oborech

Předchozí praxe na pozici LAKÝRNÍKA - mokré lakování (automobilový, letecký průmysl, apod.)

Zkušenosti s nízkotlakými pistolemi a ručním lakováním - velkou výhodou

Manuální zručnost

Orientace v technických výkresech

Zájem na sobě pracovat a učit se novým věcem

Ochota pracovat ve vícesměnném provozu

Nabízíme:

Motivující finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice

Adaptační program a důkladné počáteční zaškolení

Práci v moderním pracovním prostředí a stabilní zázemí

Dopravu z Brna do CT Parku zdarma

Velký důraz na pracovní bezpečnost

Zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich rodiny

25 dní dovolené

Příspěvky na závodní stravování

Firemní společenské i sportovní aktivity

Společnost

Hofmann Personal

Pobočka zahraniční společnosti
Velikost společnosti: >20 000 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Jihomoravský kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Strojírenství
Profese: Lakýrník v oboru Řemeslné práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: 28 000 - 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Třísměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Hofmann Personal výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Hofmann Personal o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému