Servisní technici pro výtahy a zvedací zařízení, středisko Praha

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EL-VY spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní zámečníci, údržbáři - servisní technici pro výtahy a zvedací zařízení, středisko praha.

Místo výkonu práce: Šiškova 1225/3, Praha - Kobylisy; (servisní středisko) Způsob prvního kontaktu: Telefonicky na číslo kontakt; kontakt(Pracovní dny: 7:00 - 15:00), nebo e-mailem na adresu kontakt Kontaktní osoba: paní A.Holeková - sekretariát UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Servisní technici výtahů a zvedacích zařízení v Praze a okolí. Stálé pracovní vytížení. Garance pevného data vyplácení mezd každý měsíc. Pracovní pomůcky v rámci firmy. Lidské jednání se zaměstnanci a možnost domluvy. Stabilní postavení firmy působící více než 24 let na trhu. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Příspěvek na dovolenou, 13. a 14. plat, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování.

Společnost

EL-VY spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Šiškova 1225, 182 00 Praha 82 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Údržbář v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Provozní zámečníci, údržbáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 23 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.12.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EL-VY spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EL-VY spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému