Kontroloři kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Snoeks Automotive CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - kontroloři kvality.

Nizozemská společnost Snoeks Automotive se zabývá přestavbami užitkových vozů. V pobočce v Krupce probíhá kompletace výrobků určených pro tyto přestavby v jednotlivých výrobních odděleních. V současné době hledáme nového kolegu, který bude zajišťovat 100 % kontrolu kvality a množství vyrobených produktů dle denního výrobního plánu v jednotlivých výrobních oddělení a to na základě pracovních instrukcí a dokumentace. Pracovní doba je od 6:00 - 14:00 a 14:00 - 22:00 hod NAŠE POŽADAVKY - Zkušenosti v oblasti kontroly kvality výhodou - Pečlivost, odpovědnost, smysl pro detail, stresuodolnost, silná osobnost NABÍZÍME - Měsíční bonusy do výše 3 000 Kč - 25 dnů dovolené - Stravenky (70 Kč) - Příspěvky na penzijní nebo životní připojištění - Bonusy na dovolenou a Vánoce - Náborový bonus 5 000 Kč - Flexi poukázky - Občerstvení na pracovišti zdarma - Práce v dynamické nizozemské společnosti - Moderní pracovní prostředí, mladý kolektiv - Firemní akce Hlásit se telefonicky nebo zasílat životopis na email.

Lokalita pracoviště

Kateřinská 103, 417 42 Krupka 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 100 - 126 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

23.12.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Snoeks Automotive CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Snoeks Automotive CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému