Hospodyně v domácnostech

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Kimberly Michelle Bianchini Scudellari hledá vhodného kandidáta na pozici Hospodyně v domácnostech - hospodyně v domácnostech.

místo výkonu práce: Austova č.p. 869, 164 00 Praha 6 kontakt: Matias Blanka, e-mail: kontakt Rodina zaměstná hospodyni se zkušenostmi na této pozici. Náplní práce je především péče o domácnost, dům a děti. Nejmladšímu je 5 let. Konkrétně praní prádla, žehlení, úklid celého domu. Dle pokynu rodičů příprava jídla pro děti i rodiče. Dodržovaní bezpečnosti práce a hygieny potravin by mělo být samozřejmostí. Na konci dne bude informovat rodiče o své práci. Hospodyně musí být vřelá a pečující osobnost se spoustou energie, která si rychle vytvoří vztah s celou rodinou, ale současně bude respektovat soukromí rodiny. Požadujeme: příjemné representativní vystupování, trpělivost, spolehlivost,dochvilnost, loajalitu,pečlivost, časovou flexibilitu. Poskytnutí stravování během pracovní doby.

Společnost

Kimberly Michelle Bianchini Scudellari

Lokalita pracoviště

Austova 869, 164 00 Praha 619 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 13 400 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.12.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kimberly Michelle Bianchini Scudellari výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kimberly Michelle Bianchini Scudellari o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému