Plánování výroby - agregát, převodovka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EngiTec Office s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní strojírenští technici - plánování výroby - agregát, převodovka.

Místo výkonu práce: tř. Václava Klementa č.p. 869 Mladá Boleslav II 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: telefonicky: kontakt, e-mail: kontakt Plánování technologie nových výrob převodovky pohonu motorových vozidel. Místo činnosti MB. Požadavky: technické vzdělání min. SPŠ nebo VŠ technického směru v oblasti strojírenství , obrábění, válcování hřídelů s ozubením výhodou, není podmínkou), konstr.mot.vozidel, obecná strjírenská výroba. Plánování a sledování nasazení nových výrob. Vhodné i pro absolventy TU (Bc., Ing.). Absolventi SPŠ strojní s 2 letou praxí. Znalosti: práce s MS Office, práce s elektronickou poštou (MS Outlook), dobré jazykové znalosti NJ (B1), další jazyk AJ výhodou, ŘP sk. B. Komunikativnost, organizační schopnosti, časová flexibilita, odpovědnost, důslednost, pečlivost, schopnost samostatné práce. Životopis s kontaktními údaji zašlete na náš e-mail kontakt. Nástupní mzda podle vzdělání a praxe. Schůzku je nutné sjednat telefonicky předem. Nástup možný dle dohody již od 15.10.2017. Nástupní mzda od 28.000,- do 33.000 Kč dle dosaženého vzdělání a praxe. Schůzku je nutné sjednat telefonicky předem na uvedeném tel. čísle. Zaměstnanecké výhody: stravenky, stravování v jídelnách.

Společnost

EngiTec Office s.r.o.

Lokalita pracoviště

tř. Václava Klementa 869, 293 01 Mladá Boleslav 1 (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Ostatní strojírenští technici

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.9.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EngiTec Office s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EngiTec Office s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému