Správce budovy - školník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MICHAEL - Soukromá střední škola reklamní tvorby, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Správci objektů - správce budovy - školník.

Adresa: Machkova č.p. 1646/1,Chodov,149 00 Praha 415 Kontakt: Žižková Ludmila, tel.: kontakt, e-mail: kontakt, Tel. fyz. pracoviště: kontakt Požadavky: Správa budovy a zahrady školy (malování tříd a chodeb, drobné zednické práce, drobné opravy nábytku a dveří, drobné instalatérské práce, drobné elektro práce, nákupy, pochůzky, údržba zahrady, výpomoc při školních akcích, atd.). Komunikace s úklidovou službou, s ochranou službou, obsluha topné výměníkové stanice. Je nutný řidičský průkaz skupiny B a vlastní automobil. Pracovní doba je dělená na ráno a odpoledne. 2x do měsíce je nutná sobota dopoledne. Stěžejní prací je údržba zahrady a malování tříd a chodeb. Požadujeme manuální zručnost, samostatnost, kladný vztah k zahradnickým pracím, flexibilitu, čistý trestní rejstřík. Výhody: Příspěvek na oběd ve výši 50%, po zapracování možnost pracovní smlouvy na dobu určitou.

Lokalita pracoviště

Machkova 1646, 149 00 Praha 415 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 500 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.12.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MICHAEL - Soukromá střední škola reklamní tvorby, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MICHAEL - Soukromá střední škola reklamní tvorby, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému