Pojišťovací poradci

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pojišťovací poradci - pojišťovací poradci.

Místo výkonu práce: Hl.m.Praha - Praha 4 Způsob prvního kontaktu: Telefonicky na číslo kontakt, nebo e-mailem na adresu kontakt Kontaktní osoba: paní Mgr. Radka Sklenářová UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Nutno absolvovat osobní pohovor. Maturita podmínkou. Práce na zaměstnanecký poměr. Kompletní zaškolení na náklady společnosti. Nutné komunikační schopnosti, obchodní duch výhodou, práce s portfoliem klientů, nabízení pojistných produktů a vhodného zajištění klientům. Požadujeme výpis z rejstříku trestů. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvky na pojištění a další benefity, přátelský kolektiv.

Lokalita pracoviště

Praha, Praha (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pojišťovací poradce v oboru Bankovnictví a finanční služby
Alternativní názvy profese: Odborní pojišťovací poradci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.9.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Jazyky

  • Angličtina - základní porozumění
  • Ruština - základní porozumění
  • Čeština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému