Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AGIVA temp s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - skladníci, obsluha manipulačních vozíků.

Směnnost: 3 směnný provoz nebo 4 směnný provoz Jedná se o práci ve skladu, manipulaci se zbožím, obsluha manipulační techniky, vyskladňování a vychystávání zboží. VZV výhodou, NENÍ podmínkou! Požadujeme ochota pracovat ve 3 směnném provozu praxe ze skladu výhodou chuť učit se novým věcem samostatnost zodpovědnost, spolehlivost flexibilita dlouhodobou spolupráci na plný úvazek mzda 110 - 120 Kč/hod. + příplatky zaučení možnost obnovení nebo vystavení VZV průkazu volné víkendy možnost záloh na mzdu KONTAKT: V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: kontakt nebo volejte na tel.: kontakt.

Společnost

AGIVA temp s.r.o.

Lokalita pracoviště

Šachetní 1540, 735 32 Rychvald, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

13.12.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AGIVA temp s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AGIVA temp s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému