Guest Service Agent

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ORCHID CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - guest service agent.

Místo výkonu práce: Sheraton Prague Charles Square Hotel, Žitná č.p. 561/8. Způsob prvního kontaktu : e-mailem - kontakt Kontaktní osoba: paní Švihálková Jana Upřesňující informace : - uvítání hostů, check in a check out hostů - přijímání plateb - zodpovídání dotazů hostů, pomoc při řešení problémů hostů - plynulá angličtina podmínkou - zkušenost z hotelové recepce výhodou - reprezentativní vystupování, nadšení pro práci s lidmi - schopnost zajistit nadstandardní 5* servis - odolnost proti stresu a pozitivní myšlení - krátký/dlouhý týden -13. plat Zaměstnanecké výhody : stravování v zaměst. kantýně zdarma, péče o uniformu zdarma, příspěvek na Multisport kartu, 5 týdnů dovolené, 13. plat, slevy na ubytování v Marriott International po celém světě

Společnost

ORCHID CZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Žitná 561, 120 00 Praha 2 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Recepční v hotelu v oboru Cestovní ruch a hotelnictví
Alternativní názvy profese: Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Mzdové podmínky

Základní mzda: 23 000 - 27 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.12.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ORCHID CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ORCHID CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému