Obsluha speciálních strojů - řídič/ka postřikovače

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Primagra, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři zemědělských strojů a zařízení - obsluha speciálních strojů - řídič/ka postřikovače.

Pozice:obsluha speciálních strojů - řídič/ka postřikovače Náplň práce: - provádění zemědělských prací (postřik, hnojení) formou služeb; - opravy a údržba vozidel a strojů; - místo výkonu práce - Rybníky + Milín Požadujeme: - řidičský průkaz sk. T - pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita (sezóna březen - listopadu s pauzou přes žně); - vzdělání - vyučen; - výhodou řidičský průkaz sk. C + profesní průkaz, zkušenosti s ochranou rostlin a aplikací pesticidů; - zázemí prosperující a stabilní firmy; - průměrná základní mzda 25000,-Kč (dle výkonu); - nástup po dohodě Zaměstnanecké výhody - měsíční prémie, zvláštní prémie, týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na penzijní spoření, pravidelné školení odborné způsobilosti, školení na pracovišti; Kontakt:Jindřichová Lucie Ing., tel.: kontakt, e-mail: kontakt Místo výkonu práce:Primagra, a.s.., provoz Rybníky, občas práce i v Milíně

Společnost

Primagra, a.s.

Lokalita pracoviště

Rybníky, 263 01 Dobříš, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mechanik opravář, seřizovač průmyslového zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři zemědělských strojů a zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • C - nákladní automobily
  • T - traktory a pracovní stroje
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Primagra, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Primagra, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému