Pracovník v sociálních službách

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Farní charita Prachatice hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče - pracovník v sociálních službách.

Pracovní pozice: pracovník v sociálních službách Datum nástupu: 1.12.2017 popř. dle dohody. Pracovní úvazek: DPP Místo výkonu práce: Charitní domov sv. Dominika Savia pro matky s dětmi, Slunečná 1135, Prachatice Mzdové podmínky: 80,00 Kč/hodina Nabízíme: zajímavou práci v malém kolektivu, profesní vzdělávání Po předchozí domluvě možnost prohlídky zařízení a seznámení se s provozem azylového domu. Kontaktní osoba: Bc. Lucie Bastlová (vedoucí služby) tel: kontakt; kontakt Požadavky: SOU/SŠ/ + akreditovaný kurz „ Pracovník v sociálních službách“, bezúhonnost, přehled v oblasti poskytování sociálních služeb a v systému státní sociální podpory, komunikativnost, samostatnost, kreativita, schopnost práce s dětmi, znalost práce na PC. Strukturované životopisy zasílejte do 20. listopadu 2017 na emailovou adresu kontaktní osoby nebo poštou na adresu azylového domu: Farní charita Prachatice, Slunečná 1135, 383 01 Prachatice. Zájemci splňující podmínky budou pozvání k ústnímu pohovoru 22. 11. 2017. Všichni uchazeči budou do 2 dnů vyrozuměni o výsledku výběrového řízení prostřednictvím e-mailu. FCH Prachatice si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, pokud uchazeči/ky nenaplní očekávání organizace.

Společnost

Farní charita Prachatice

Lokalita pracoviště

Slunečná 1135, 383 01 Prachatice (Jihočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 80 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Farní charita Prachatice výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Farní charita Prachatice o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému