Asistent provozního manažera

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Agrocentrum Lainka s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - asistent provozního manažera.

Požadovaná profese: Asistent provozního manažera Pracoviště a kontakty Firma: Agrocentrum Lainka s.r.o., IČ 26084261, kontakt Místo výkonu práce: Agrocentrum Lainka s.r.o. Prachatice 1, Pod Cvrčkovem 856, Prachatice II, 383 01 Prachatice, okr. Prachatice Komu se hlásit: Anna Vachtová, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Vlastnosti volného místa: Směnnost: Možnost pružné pracovní doby Pracovněprávní vztah: Plný úvazek, na dobu neurčitou Minimální stupeň vzdělání: středoškolské Doba zaměstnání: od 12.10.2017 Mzdové rozpětí: od 22 000 Kč/měsíc Vhodné pro: i pro absolventy středních škol Na této pozici bude Vaší náplní práce: - zabezpečení administrativní a obchodní činnosti - podílení se na zajištění chodu farem a zefektivnění jejich provozu - podílení se dle možností i aktivním pracovním nasazením na sezónních pracích Požadujeme: - řidičské oprávnění B (T a C - výhodou) Výhodou: - znalost německého případně anglického jazyka - vztah k ekologickému hospodaření Nabízíme: - zázemí stabilní a prosperující společnosti - možnost profesního a finančního růstu - notebook a telefon - nástup možný ihned V případě zájmu o danou pozici nám zašlete Váš motivační dopis a strukturovaný životopis na e-mailovou adresu kontakt nebo poštou na: Agrocentrum Lainka s.r.o., Pod Cvrčkovem 856, 383 Prachatice

Společnost

Agrocentrum Lainka s.r.o.

Lokalita pracoviště

Pod Cvrčkovem 856, 383 01 Prachatice (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.12.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Agrocentrum Lainka s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Agrocentrum Lainka s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému