VŠESTRANNÝ ÚDRŽBÁŘ - ELEKTRIKÁŘ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SurGal Clinic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři - všestranný údržbář - elektrikář.

SurGal Clinic, s.r.o. se sídlem Drobného 38-40, 602 00 Brno vyhlašuje výběrové řízení na pozici: VŠESTRANNÝ ÚDRŽBÁŘ - ELEKTRIKÁŘ Požadujeme: a) schopnosti - schopnost vykonávat drobné malířské, natěračské, zámečnické, stolařské a vodoinstalatérské práce - Komunikace s ostatními úseky společnosti b) předpoklady - vyhláška 50, § 6 - ŘP „B“ - trestní bezúhonnost, spolehlivost - uživatelská znalost PC - flexibilitu, schopnost rychle se učit Nabízíme: -práci na úvazek 1,0 -zázemí špičkové privátní nemocnice - mzda 28.000,-Kč - příspěvek na stravování - odborná lékařská prventivní péče - místo pracoviště – CENTRUM BRNA - nástup - IHNED nebo dohodou V případě, že Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím svůj profesní životopis na mail: kontakt

Společnost

SurGal Clinic s.r.o.

Lokalita pracoviště

Drobného 307, 602 00 Brno 2 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrikář v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Stavební a provozní elektrikáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

17.1.2018

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SurGal Clinic s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SurGal Clinic s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému