Operátor/ka svařování - svářeč CO2

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Lear Corporation Hranice Czech Republic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Svářeči - operátor/ka svařování - svářeč co2.

Nástup možný IHNED. Náplň práce: Kontrola svárů po svařovacím robotu/laseru; Opravy svárů na konstrukcích autosedaček; Spolupráce na plnění výrobního plánu; Komunikace s mistry. Požadujeme: Školení svářečů ČSN 05 0601 - platný svářečský průkaz (možná obnova na náklady zaměstnavatele); spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a chuť se vzdělávat; manuální zručnost, aktivní přístup k práci, týmovost; ochotu pracovat ve směnném provozu (volné víkendy); Praxe ve výrobním závodě výhodou, není podmínkou. Nabízíme: Motivující mzdové ohodnocení s pohyblivou složkou mzdy: Fixní mzda + bonus, Docházkový bonus (750 Kč); Příspěvek na dopravu - 2kč/km, jedna cesta do práce- i pro bydliště v Hranicích; Příplatek za svařování; Balíček firemních benefitů (týden dovolené navíc, stravenky, a další) Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: kontakt nebo bmatuskova; - osobně: kdykoliv je možné vyplnit si Náborový dotazník na recepci závodu - pohovor však po předchozí domluvě.

Společnost

Lear Corporation Hranice Czech Republic s.r.o.

Lokalita pracoviště

Olomoucká 306, 753 01 Hranice 1 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Svářeč v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Svářeči

Mzdové podmínky

Základní mzda: 23 000 - 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

16.1.2018

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • zkoušky svařování

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Lear Corporation Hranice Czech Republic s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Lear Corporation Hranice Czech Republic s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému