Floristka / florista s praxí

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Květinový svět, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zahradníci floristé a květináři - floristka / florista s praxí.

Místo výkonu práce : Praha 1 - Jindřišská 2, Praha 2 - Bělehradská 124, Praha 7 - Milady Horákové - 39 Způsob prvního kontaktu : telefonicky na č. kontaktnebo e-mailem - kontakt Kontaktní osoba : paní Martina Kotoučková Upřesňující informace : NÁPLŇ PRÁCE - prodej řezaných květin, vázání květin a příprava aranžmi, vedení pokladny, příjem zakázek, péče o květiny a obchod OČEKÁVÁME - vzdělání v oboru, ideálně zakončené maturitní zkouškou, příjemné, profesionální vystupování, praxi v moderní floristice, ochotu pracovat v rámci směnného provozu. NABÍZÍME - mzdu i s prémiemi až 22.000 Kč, procento z vazby a z prodeje na pokladně, odměny za odvedenou práci po zkušební době po třech měsících - stravenky, školení vazby, školení prodejních technik, firemní oblečení, příspěvek na obuv, vzdělávací kurzy.

Společnost

Květinový svět, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Jindřišská 831, 110 00 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zahradník v oboru Tvůrčí práce a design
Alternativní názvy profese: Zahradníci floristé a květináři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

24.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Květinový svět, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Květinový svět, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému