Manažer/ka pro doplňkovou činnost (nezisková organizace)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - manažer/ka pro doplňkovou činnost (nezisková organizace).

Místo výkonu práce: Komenského 432, Pardubice. Nástup možný IHNED. Pracovní úvazek zkrácený 20 hodin týdně. Pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok, s možností na dobu neurčitou. Pracovní náplň: aktivní vyhledávání a rozvíjení obchodních aktivit s novými partnery, především v oblasti knihařských a tiskařských prací, schopnost týmové práce, podílení se na firemní strategii a spolupráci, prezentace společnosti navenek. Požadujeme: SŠ vzdělání - odbornost zaměřená na práci s veřejností, manažerské zkušenosti, praxe vítána, aktivní přístup, schopnost týmové práce, samostatnost, odpovědnost, ochota učit se novým věcem, časová flexibilita, ŘP skupiny B, organizační talent, uživatelská znalost práce na PC. Dále zkušenosti s psaním projektů a fundraisingem. Upřednostníme pracovní zkušenosti z neziskové sféry nebo s vedením menší firmy. Nabízíme: Příjemné, moderní pracovní prostředí a ohodnocení odpovídající pracovní pozici a danému pracovnímu úvazku a kreativní pracovní činnost. Strukturovaný životopis s motivačním dopisem posílejte na e-mail: kontakt do 31.10.2017

Lokalita pracoviště

Komenského 432, 530 03 Pardubice 3 (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 12 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.11.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému