Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče - stacionář

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Centrum sociální péče města Ústí nad Orlicí hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče - stacionář.

Obsahem práce je přímá obslužná péče, hygiena, dopomoc s oblékáním a stravou u osob s mentálním postižením. POŽADAVKY: akreditovaný kvalifikační kurz podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. UCHAZEČI BUDOU VYBRÁNI NA ZÁKLADĚ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ, které se koná v budově STACIONÁŘE ve dvou dnech: 18.10.2017 - 12.00 - 15.00 19.10.2017 - 11.00 - 14.00 Zájemci mohou předem zaslat životopis na e-mail: kontakt, není však podmínkou. Je možné přímo přijít na výběrové řízení.

Společnost

Centrum sociální péče města Ústí nad Orlicí

Lokalita pracoviště

T. G. Masaryka 123, 562 01 Ústí nad Orlicí 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 070 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Centrum sociální péče města Ústí nad Orlicí výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Centrum sociální péče města Ústí nad Orlicí o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému