Denní recepční v rodinném hotelu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Felicity Hotels s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - denní recepční v rodinném hotelu.

V současné době hledáme do našeho týmu schopné kandidáty na pozici recepční v Hotelu Grand v centru Špindlerova Mlýna. Požadavky: trestní bezúhonnost dobrá organizace práce a spolehlivost vysoké pracovní nasazení, ochota učit se novým věcem komunikační a prezentační dovednosti reprezentativní vzhled a chování týmové založení dobrá znalost anglického jazyka, znalost německého jazyka výhodou znalost práce s hotelovým programem HORES je výhodou Nabízíme: práci v dynamické společnosti odpovídající platové ohodnocení + motivační benefity možnost kariérního růstu v rámci společnosti možnost ubytování a stravování Náplň práce: práce s hotelovým systémem komplexní servis klientům každodenní komunikace s klienty a ostatními odděleními hotelu administrativa spojená s pozicí recepční Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení, zašlete nám Váš strukturovaný profesní životopis a motivační dopis v českém jazyce s fotografií na e-mailovou adresu kontakt.

Lokalita pracoviště

Špindlerův Mlýn 183, 543 51 Špindlerův Mlýn, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Recepční v hotelu v oboru Cestovní ruch a hotelnictví
Alternativní názvy profese: Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 26 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

24.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Felicity Hotels s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Felicity Hotels s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému