Asistent/ka edukátora (pedagoga)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Památník Lidice příspěvková organizace Ministerstva kultury hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě - asistent/ka edukátora (pedagoga).

Pracovní náplň: " vysokoškolské vzdělání min. Bc. pedagogického zaměření " anglický jazyk na pokročilé úrovni " dobré komunikační dovednosti " administrativní zdatnost " flexibilita " ochota učit se novým věcem " samostatnost a zároveň ochota spolupracovat s ostatními kolegy Náplň práce " samostatné vedení vzdělávacích programů zejména pro školní skupiny " organizační zajišťování a koordinace seminářů pro pedagogy, workshopů pro veřejnost " administrativní podpora vedoucího pedagogického pracovníka " organizační zajištění a participace na mezinárodní soutěži a dalších projektech a soutěžích PL " spolupráce s ministerstvy, vzdělávacími institucemi, dalšími památnými místy " spolupráce na zpracování žádostí o dotace, granty a následného vyúčtování " zajišťování propagace, prezentace " vyhledávání a zajišťování kontaktů " zajišťování korespondence " pomoc při organizaci a zajišťování akcí PL " spolupráce s pamětníky

Společnost

Památník Lidice příspěvková organizace Ministerstva kultury

Lokalita pracoviště

Tokajická 152, 273 54 Lidice (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Asistent, asistentka v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní asistenti v administrativě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 040 - 18 200 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Památník Lidice příspěvková organizace Ministerstva kultury výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Památník Lidice příspěvková organizace Ministerstva kultury o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému