ŘIDIČ MKD

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TRANS - SPEDIT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - řidič mkd.

Společnost TRANS-SPEDIT s.r.o. provozující mezinárodní kamionovou dopravu hledá nové kolegy na pozici řidič MKD. Co od Vás budeme určitě vyžadovat? - platný řidičský průkaz C+E - základní znalost vozidel, AETR - čistý trestní rejstřík Co od Vás budeme očekávat? - profesionální a pozitivní přístup k plnění úkolů zadaných dispečerem - provedení přepravy dle požadavků zákazníka a dobrou reprezentaci naší firmy - pečlivost, spolehlivost, samostatnost - udržované vozidlo - dobrý jízdní styl - ochotu pomoci ostatním spolupracovníkům. Co můžete čekat Vy od nás? - stabilní dlouhodobé zaměstnání - platové ohodnocení 30 - 55 tis. Kč za měsíc - možnost výběru týdenních nebo 14 denních turnusů - zánovní vozidla (průměrné stáří do 2 let) - férové jednání. Pište na náš e-mail kontakt, případné dotazy směrujte na telefon kontakt. Těšíme se na setkání a případnou budoucí spolupráci.

Společnost

TRANS - SPEDIT s.r.o.

Lokalita pracoviště

Dopravní 1040, 676 02 Moravské Budějovice 2 (Vysočina), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič nákladního automobilu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 55 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

17.1.2018

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • C - nákladní automobily
  • C+E - nákladní automobily s přívěsem
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TRANS - SPEDIT s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TRANS - SPEDIT s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému