Obchodní referent/ka pro zahraniční trh

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Kamil Reichel hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti - obchodní referent/ka pro zahraniční trh.

Provozovna: Hlučínská 484/61, Ostrava V případě zájmu pište na e-mail. Požadujeme: - min. SŠ vzdělání - technické myšlení, systematičnost - německý jazyk slovem a písmem, - podmínkou výborné komunikační dovednosti, - obchodní duch a orientaci na zákazníka, příjemné vystupování a dobrá znalost MS Office - hlavně Excel ( pokročilá znalost) - pečlivost, zodpovědnost - organizační schopnosti, zodpovědnost - schopnost zvládat stresové situace Náplň práce: - kalkulace, zpracovávání cenových nabídek v německém jazyce - vyřizování objednávek v německém jazyce - telefonický kontakt s našimi klienty, - akvizice nových zahraničních klientů, - nabídka produktů, reporting, - různá firemní evidence, řešení požadavků zákazníka - příprava marketingových podkladů se zaměřením na zahraniční trh

Společnost

Kamil Reichel

Lokalita pracoviště

U Dubu 74, 747 14 Ludgeřovice (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní referenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
  • excel

Jazyky

  • Němčina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kamil Reichel výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kamil Reichel o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému