Učitelé na 2. stupni základních škol

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Základní škola, Praha 2, Londýnská 34 hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na 2. stupni základních škol.

Kontakt: Ševčík Martin, tel.: kontakt, e-mail: kontakt, prvotní kontakt telefonicky 6.30 - 17h či emailem. Místo výkonu: Praha 2. Pro naši školu hledáme učitele/ku s kombinací tělesná výchova, přírodopis. Velikost pracovního úvazku je 100 % (22 hodin přímé vyučovací povinnosti týdně). Nabízíme práci na velmi žádané základní škole v centru Prahy. Požadujeme chuť pracovat s dětmi a dále vzdělání dle zákona o pedagogických pracovnících, případně studium odpovídající fakulty v posledním ročníku. Zaměstnanecké výhody: 2 měsíce dovolené - pedagogický pracovník

Lokalita pracoviště

Londýnská 782, 120 00 Praha 2 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Učitel základní školy v oboru Vzdělávání a školství
Alternativní názvy profese: Učitelé na 2. stupni základních škol

Mzdové podmínky

Základní mzda: 26 020 - 33 930 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní škola, Praha 2, Londýnská 34 výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Základní škola, Praha 2, Londýnská 34 o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému