Četaři (parťáci) technologického čištění

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TESYCO GROUP, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Techničtí a odborní pracovníci - četaři (parťáci) technologického čištění.

Místo výkonu práce: tř. Václava Klementa č.p. 869 Mladá Boleslav II 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: emailem: kontakt nebo telefonicky: kontakt Požadujeme: - min. studijní obor s výučním listem - řidičský průkaz sk. B, řízení VZV - odpovědnost, spolehlivost, samostatnost Výhodou: - základní práce na PC Popis pracovní pozice: - organizuje a kontroluje práce při zajišťování úkolů ve směně - odpovídá za dodržování pracovní a technologické kázně a plnění úkolů ve stanoveném množství, kvalitě a času - organizuje dělbu práce a zajišťuje prvotní personální evidenci odpracované doby - plnění plánu technologického čištění Nabízíme: - zázemí stabilní společnosti - možný profesní růst - příjemný pracovní kolektiv Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování formou stravenek.

Společnost

TESYCO GROUP, a.s.

Lokalita pracoviště

tř. Václava Klementa 869, 293 01 Mladá Boleslav 1 (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technický pracovník v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Techničtí a odborní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 500 - 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

14.1.2018
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TESYCO GROUP, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TESYCO GROUP, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému