ASISTENT -KA JEDNATELE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Silesia-Tech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - asistent -ka jednatele.

KO: Biová Michaela Mgr., tel.: kontakt. Strukturovaný životopis zašlete v českém i německém jazyce do 30.11.2017 na e-mail: kontakt Minimálně dvouletá praxe výhodou, praxe z logistiky výhodou, samostatnost, spolehlivost, pečlivost. Nástupní plat 23 000 Kč, po zkušební době od 25 000 Kč; 13. platů; pracoviště Opava, nástup dle dohody. Pracovní náplň: - Organizační a administrativní podpora společnosti - Komunikace s dodavateli a zahraničními zákazníky, zodpovědnost za část nákupu a prodeje - Asistence při realizovaných projektech - Zpracování týdenních a měsíčních reportů, práce s daty a jejich vyhodnocování - Spolupráce napříč společností - Překlady z českého do německého/anglického jazyka a naopak

Společnost

Silesia-Tech s.r.o.

Lokalita pracoviště

Mezi Trhy 290, 746 01 Opava 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.11.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Němčina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Silesia-Tech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Silesia-Tech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému