DLUHOVÝ PORADCE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Dluhová poradna s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté - dluhový poradce.

Poradce pomáhá řešit dluhové potíže lidem, kteří se na nás obrátí. Popradenství se poskytuje prostřednictvím telefonu, emailu či osobní schůzky. Práci lze vykonávat na pobočce, případně je možnost pracovat přímo z domova. Požadavky: spolehlivost, učenlivost, spisovné psaní, komunikativnost, podmínkou je praxe z oboru dluhové problematiky (úvěry, exekuční řízení, insolvenční řízení atd.). Základní znalost problematiky je podmínkou, ale můžete očekávat, že Vás řádně zaškolíme. V případě zájmu zašlete životopis na e-mail nebo zavolejte (10-18 hod.).

Společnost

Dluhová poradna s.r.o.

Lokalita pracoviště

Pekárenská 1112, 370 04 České Budějovice 4, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Finanční poradce v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Dluhová poradna s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Dluhová poradna s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému