Noční portýr

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Asten Hotels s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení - noční portýr.

NOČNÍ PORTÝR Vyžadujeme: příjemné vystupování a pozitivní myšlení, samostatnost, pečlivost, flexibilitu, dobré komunikační schopnosti, chuť a snahu profesního růstu v oboru, znalost anglického jazyka výhodou (nikoliv podmínkou) Nabízíme Zázemí moderní hotelové společnosti Atraktivní prostředí hotelu Savoy ve Špindlerově Mlýně Možnost osobního rozvoje a profesního postupu Účast v Asten Hotels training programu Zajištění ubytování Mladý kolektiv Dobré platové podmínky Benefity v rámci Asten Hotels Personální stravování Náplň práce: noční portýr - ostraha: hlídání objektu v noci, vyřízování vzkazů, případná malá administrat

Společnost

Asten Hotels s.r.o.

Lokalita pracoviště

Špindlerův Mlýn 23, 543 51 Špindlerův Mlýn, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 19 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Datum nástupu

1.12.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Asten Hotels s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Asten Hotels s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému