PRACOVNÍK/PRACOVNICE EXPEDICE - BALENÍ KVĚTIN

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Florea Holland s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zahradníci floristé a květináři - pracovník/pracovnice expedice - balení květin.

Máte rádi květiny a baví Vás s nimi pracovat? Hledáme pracovníka/ pracovnici do logistického skladu v Křimicích. Co všechno Vás čeká? · Především tisíce krásných čerstvých květin, které potřebují někoho, kdo má šikovné ruce a bude o květiny poctivě pečovat. · Mnoho fyzických aktivit v podobě vybalování květin z Nizozemska, balení a příprava květin pro zákazníky, manipulace s kýbly, krabicemi a někdy i hodně velkými a těžkými kyticemi. · Moc fajn kolegyně, se kterými se bude vídat na ranních (7-14) a odpoledních (14-22) směnách ve všední dny a také 1 x za 14 dní o víkendech. Jsou dny, kdy je nutné zůstat déle (MDŽ, Den matek), jen díky tomu můžeme společně udělat druhý den radost mnoho paním a slečnám. Jakého člověka hledáme? Pracovitého, pečlivého, flexibilního. Zkušenosti z floristiky oceníme. Nezaučené rádi zaučíme. Kolik si vydělá? Odměna je vždy spravedlivá a závisí jen na Vaší vykonané práci. Mzda se pohybuje v rozmezí 17.500 - 18.500 Kč (čistého).

Společnost

Florea Holland s.r.o.

Lokalita pracoviště

Prvomájová 542, 322 00 Plzeň 22, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zahradník v oboru Tvůrčí práce a design
Alternativní názvy profese: Zahradníci floristé a květináři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 500 - 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Florea Holland s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Florea Holland s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému