Vedoucí pobočky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Home Credit a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v peněžnictví a pojišťovnictví - vedoucí pobočky.

Místo výkonu práce: Nákupní centrum Eden, U Slavie 1527/3, 101 00, Praha 10 Způsob prvního kontaktu: Telefonicky na číslo kontakt(Pracovní dny: 9:00 - 17:00), nebo e-mailem na adresu kontakt Kontaktní osoba: paní Martina Kozubíková, DiS. UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Jak to u nás chodí: -pracujeme v systému krátký - dlouhý týden (9:00 - 20:00 hod.) -místem pracoviště je pobočka přímo v prodejně Tesco -základem naší mzdy je měsíční mzda 22 000Kč + neomezené bonusy za uzavřené úvěrové smlouvy -nabídneme ti celý systém firemních benefitů (5 týdnů dovolené, 3 dny Sick days, stravenky, volnočasové poukázky, příspěvek na penzijní připojištění apod.) Co u nás budeš dělat: -nabízet klientům naše produkty - hotovostní úvěry, kreditní karty a konsolidace -uzavírat s klienty smlouvy přímo na pobočce NEpotřebuješ být počítačový expert. NEpotřebuješ mluvit třemi cizími jazyky. NEčekáme, že se vše naučíš hned první den. U nás je hlavní, že opravdu chceš! ...a pokud chceš, můžeš se k nám přidat co nejdříve! Chceš vidět, jak to chodí u nás ve firmě? Podívej se na naše facebookové stránky @MYHomeCredit. Kontaktní e-mail: kontakt ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stravenky, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, slevy na firemní produkty.

Společnost

Home Credit a.s.

Lokalita pracoviště

U Slavie 1527, 100 00 Praha 10 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Specialista financí v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Ostatní specialisté v peněžnictví a pojišťovnictví

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Home Credit a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Home Credit a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému