Backend Engineer (PHP)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Skrz.cz s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací - backend engineer (php).

Místo výkonu práce: Americká 525/23, 120 00, Praha 2 Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu kontakt Kontaktní osoba: paní Kateřina Hronová UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Tvoř s námi projekt, kterému budeš sám věřit. Tvoř v partě dobrých vývojářů web, který denně použije desetitisíce lidí s hlavním cílem - ulehčit si práci a ušetřit čas. Pojďme společně vybudovat lovebrand v oblasti cestování a online nakupování. Denně používáme: -PHP 7.1, Symfony 3.3 (nevadí, jestli máš zkušenosti s jiným frameworkem) -MySQL (aktuálně více než 1TB dat) -Git a Composer (pro verzování a správu závislostí) Naučíš se (pokud znáš, tak fajn): -Elasticsearch (vyhledávání, řazení a agregace 40K aktivních nabídek) -Redis (co není zacachované, trvá dlouho) -Go (na některé úkoly je PHP krátké) -ELK (když se z logů stanou interaktivní grafy) -RabbitMQ (pro zpracování milionů zpráv, které nám mezi aplikacemi chodí) Jak to u nás chodí? -Scrum jedeme v týdenních sprintech, máme každodenní stand-up a code reviews -Neustále diskutujeme, co a jak udělat lépe. problémy řešíme, nezametáme je pod koberec -Funkčnost aplikací nám po každém commitu kontroluje CI server -Vyvíjíme vlastní nástroje a nebojíme se je použít. Automatizace prakticky: takhle s naším marketingovým týmem drtíme facebook Marketing API Bude se Ti u nás líbit: -Píšeme čistý kód -Budeš mít kolem sebe dobré parťáky - zkušené vývojáře, kteří jsou naladěni na velká data i velké výzvy. Tohle všechno u nás můžeš ochutnat v praxi. -Dostaneš skutečnou možnost profesně růst. Budeš mít možnost se vzdělávat. Mentorem Ti bude Kuba Kulhan. -Dostaneš prostor vymýšlet nová řešení, testovat své nápady i dobré nástroje. Můžeš o tom psát na blog, přispívat na Twitter a prezentovat na našich i veřejných akcích. -Dodáme Ti nekonečný přísun energie. 1.v cukrech - máme vážně dobrou zásobu ovoce a sladkostí, 2.smíchem - u nás řeč nestojí, máme tu živo, 3.budeš mít dobrý pocit ze své práce - ten chutná nejlíp -Máme hezké kanceláře nedaleko Náměstí Míru. Žádný korporátní prázdný haly. -Chodíme spolu na pivo, jezdíme na hory nebo občas vyrazíme za nějakým tím adrenalinem. Zavedli jsme společné ranní hostiny a jednou za čas pořádáme Skrz Dev Cirkus, kde sdílíme zkušenosti se špičkami z oboru. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: občerstvení na pracovišti.

Společnost

Skrz.cz s.r.o.

Lokalita pracoviště

Americká 525, 120 00 Praha 2 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor analytik v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací

Mzdové podmínky

Základní mzda: 35 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Skrz.cz s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Skrz.cz s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému